פרחים באילת

זרי פרחים באילת

לכאורה, פרחים באילת הם דבר והיפוכו וזה נשמע בלתי הגיוני בעליל. הייתכנו פרחים בעיר שלא יורד בה גשם וששולטים בה המדבר, החום והיובש? אמנם זה נשמע לא הגיוני ואבסורדי, אבל כן – יש פרחים באילת ואפילו פרחים טריים ואיכותיים. למעשה, היום גם אתם יכולים ליהנות מפרחים באילת כאורחי המלונות השונים, הן כסידורי פרחים והן כמשלוחי פרחים.

אילת היא עיר שמתבססת על תיירות והמלונות השונים מצריכים סידורי פרחים טריים. הרי חלק מאווירת החופש בבתי מלון נוצרת הודות לסידורי פרחים, במיוחד בערי נופש וחופש כמו אילת. כיום המתארחים במלונות יכולים ליהנות גם ממשלוחי פרחים לציון אירועים חשובים כגון : ירח דבש, יום הולדת, יום נישואים ועוד. בנוסף, כיום ניתן ליהנות גם מפרחים בארועים באילת כמו : כנסים, מסיבות ועוד.

אבל רעיונות לחוד ומציאות לחוד כי המדבר, החום והיובש מצריכים טיפול מיוחד בפרחים. למעשה, הידע בתחום טיפול וסידור פרחים נמצא רק אצל חנות פרחים באילת. חנות פרחים באילת יודעת לטפל בפרחים (סידורי פרחים ומשלוחי פרחים) למרות החום והיובש ולשנע אותם למלונות השונים בבטחה.

למעשה, אמנם אילת היא עיר מדברית אבל מבחינת פרחים היא ככל עיר אחרת : יש בה חנות פרחים, המלונות נהנים מסידורי פרחים וגם האורחים מקבלים משלוחים של פרחים.  השילוב של עיר תיירות בסביבה מדברית אינו בא לידי בטוי בתחום הפרחים, כך שאתם כאורחים נהנים מפרחים טריים גם בחום הכבד בשני מישורים : פרחים בסידורי פרחים בבתי המלון ומשלוחי פרחים.

נגישות